Dowcipne gadżety

Wibratory

Zakup wibratora – na co powinnyśmy zwrócić uwagę przy pierwszym zakupie?

Nie da się ukryć, że najchętniej kupowanym gadżetem erotycznym są wibratory dla kobiet. Pozwalają nam one bowiem na zaznanie przyjemności poza sypialnią, oferując przy tym zupełnie inny rodzaj stymulacji narządów płciowych, niż penis partnera.

Mowa tu oczywiście o wibracjach, stanowiących nietypowe, lecz niezwykle przyjemne uzupełnienie standardowej penetracji. Nie dziwi więc fakt, że każdego roku tysiące nowych użytkowniczek w różnym wieku sięga po swój pierwszy wibrator. Jak jednak wiadomo, pierwsze wybory nie zawsze należą do najprostszych. Z tego też powodu, w niniejszym artykule opowiemy Wam o najistotniejszych kwestiach, związanych z zakupem naszego pierwszego wibratora.

Rozmiar i zasilanie

Generalna zasada mówi, że nawet panie, którym marzy się ogromny, intensywny wibrator, powinny zacząć od modelu mniejszego. Umożliwi nam to bowiem przyzwyczajenie się do nowego sposobu na doznawanie rozkoszy. Wibrator różni się bowiem od dilda, zaś mocne wibracje, połączone z afrykańskim rozmiarem, mogą okazać się dla nas zbyt intensywne na sam start. Zwróćmy również uwagę na to, w jaki sposób zasilany jest interesujący nas gadżet. Większość współczesnych modeli wykorzystuje zintegrowane akumulatory, aczkolwiek w ofercie wielu sex shopów znajdziemy również klasyczne wibratory dla kobiet, zasilane bateryjnie.

Pozostałe czynniki

Jeśli interesujący nas gadżet ma nam służyć także do masturbacji podczas kąpieli, powinnyśmy sprawdzić, czy odznacza się on wystarczająco wysokim poziomem wodoszczelności. Nie zapominajmy również o generowanym dźwięku. Jeśli nie chcemy, aby stymulacji towarzyszyło charakterystyczne bzyczenie, możemy postawić na wibratory dla kobiet w wersji turystycznej. Zabawki te są bowiem stosunkowo ciche, zaś ich niewielkie gabaryty czynią z nich znakomity zakup na start.

Zobacz również