Dowcipne gadżety

Wibratory i dilda to gadżety, które wiele nieobeznanych z tematem osób często myli ze sobą. Dla niejednego z nas, jedna z tych nazw często jest wykorzystywana, błędnie zresztą, jako zamiennik drugiej.

I chociaż zabawki te już od wielu lat zapewniają niesamowity orgazm paniom z całego świata, w rzeczywistości różnią się one od siebie w znaczącym stopniu. Oferują one bowiem stosunkowo odmienne doznania, zaś specyfika ich działania sprawia, że korzystają z nich najczęściej dwie grupy odbiorców o różnych preferencjach. Z tego też powodu, w niniejszym artykule opowiemy Wam o różnicach, dzięki którym nie tylko odróżnimy od siebie dilda i wibratory, ale też określimy, który z tych gadżetów będzie w stanie sprostać naszym oczekiwaniom.

Naturalne dilda

Rozwiązanie to cieszy się szczególną popularnością pośród pań początkujących, którym z jednej strony marzy się silny orgazm podczas masturbacji, lecz z drugiej – intensywna stymulacja jest dla nich zbyt silnym doznaniem. W przeciwieństwie do wibratorów, dildo jest mocno zbliżone do kształtu prawdziwego członka. Penis posiada bowiem charakterystyczną główkę oraz wypukłe żyły, zaś jego dolną część stanowią z kolei niezwykle miękkie jądra. Ponieważ dildo służy wyłącznie do samej penetracji, zabawki tego typu nie wymagają od nas wymiany baterii czy też regularnego ładowania akumulatora. Brak podzespołów zapewnia tu również znakomitą wodoodporność członka. Na rynku dostępnych jest przy tym wiele modeli, wyposażonych w podręczne przyssawki. Dzięki nim, gadżet możemy bez problemu przymocować do ściany, chcąc, na przykład, symulować stosunek analny.

Intensywne wibratory

Nierzadko zdarza się, że zwykła penetracja najzwyczajniej w świecie nie daje nam już tyle satysfakcji, co kiedyś. Z tego też powodu, wiele pań sięga właśnie po wibratory, zapewniające orgazm dzięki intensywnej stymulacji miejsc intymnych. Oczywiście, nie oznacza to, że gadżety tego typu odznaczają się wyłącznie mocnymi wibracjami. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby wybrać model z regulacją pracy silniczka. W przeciwieństwie do dild, wibratory odznaczają się dużo prostszym designem, sprzyjającym bezproblemowej penetracji oraz skupieniu się na stymulacji wibracjami. Renomowane sklepy, na przykład polski Secret Place, oferują nam również modele niestandardowe, o zakrzywionych kształtach, ułatwiających stymulację punktu G, czy też rozkosznych wypustkach.

Zobacz również