Dowcipne gadżety

Dilda

Orgazm za pomocą dild – jak go osiągnąć?

Nie jest dla nikogo zapewne żadną tajemnicą, do czego służą nam specjalistyczne zabawki erotyczne. Orgazm, osiągany z ich pomocą, nierzadko potrafi bowiem zaspokoić nawet nasze najdziksze fantazje, umożliwiając penetrację za pomocą członków, których próżno jest szukać w naturze.

Wymyślne kształty dild w znaczącym stopniu ułatwiają stymulację punktu G, zaś ogromne rozmiary z pewnością podniecą wszystkie panie, pragnące ostrej penetracji nie z tej Ziemi. Należy jednak pamiętać, że każdy typ zabawek erotycznych powstał z myślą o konkretnej grupie odbiorców, zaś nieprawidłowe ich dobranie może nawet sprawić, że zupełnie zniechęcimy się do takich akcesoriów. Z tego też powodu, w niniejszym artykule opowiemy Wam o rodzajach sztucznych członków oraz o tym, pod jakim kątem powinniśmy je dobierać.

Stymulacja naturalna

Jeśli myślimy dopiero o zakupie naszego pierwszego sztucznego członka, lepiej jest poczekać z sięgnięciem po bardziej wymyślny kształt i nabyć model, przypominający prawdziwego penisa. Odpowiednio dobrany rozmiar pozwoli nam osiągnąć niesamowity orgazm, jednocześnie nie powodując dyskomfortu podczas penetracji. Naturalne dilda posiadają również realistyczne wybrzuszenia, symulujące żyły prawdziwego członka. Panie, chcące zakupić później zabawkę z większymi wypustkami, będą więc w stanie przyzwyczaić się do nowych doznań. Akcesoria te są przy tym niezwykle kompaktowe, dzięki czemu z łatwością będziemy w stanie schować je do torebki.

Niestandardowe kształty

Paniom bardziej doświadczonym, chcącym urozmaicić w pewnym stopniu swoje życie seksualne, poleca się z kolei liczne modele, odznaczające się nietypowymi rozmiarami oraz kształtami. Niezwykle długie, liczne wypustki ułatwiają stymulację punktu G, zapewniając tym samym niesamowity orgazm podczas masturbacji. Równie ciekawym rozwiązaniem są tu także modele o charakterystycznym, zakrzywionym kształcie. Decydując się na zakup takiej zabawki, powinniśmy jednak pamiętać, że powinna być ona nie tylko wymyślna, ale też prosta w czyszczeniu i zdrowa. Z tego też powodu, zaleca się kupowanie dild wyłącznie w sprawdzonych sklepach, takich jak polski Secret Place, oferujący szeroki wybór akcesoriów dla wszystkich pań.

Zobacz również