Dowcipne gadżety

Inne akcesoria

Jak dbać o nasze gadżety erotyczne?

Gadżety erotyczne z roku na rok zyskują w naszym kraju na popularności. Ciężko jest się temu zresztą dziwić – nowoczesne rozwiązania, opracowywane przez wiodących producentów, pozwalają nam ożywić nawet najdziksze z naszych fantazji.

A kiedy doskwiera nam samotność, oferowana przez nie stymulacja miejsc intymnych pomoże nam w osiągnięciu niesamowitego orgazmu. Nie zapominajmy jednak, że silne wibracje tudzież możliwość pieszczenia punktu G nie zdadzą nam się na wiele, jeśli nasze akcesorium erotyczne jest mocno zaniedbane. Obecność drobnoustrojów na ich powierzchni może nawet skończyć się poważnymi powikłaniami. Z tego też powodu, w niniejszym artykule opowiemy Wam o podstawowych regułach, związanych z dbaniem o tego typu akcesoria.

Podstawy eksploatacji gadżetów erotycznych

Kupując gadżety erotyczne, unikajmy wyrzucania oryginalnych opakowań. Mogą nam one bowiem posłużyć do przechowywania akcesoriów, bez ryzyka dotykania ich przez inne zabawki. Przechowując nasze wibratory tudzież kulki analne, chowajmy je w miejscach, w których nie znajdą ich dzieci. Może to być na przykład umieszczona wysoko szafka lub szuflada, zamykana na klucz. Gadżety tego typu powinny być również przechowywane w miejscach zacienionych, z dala od intensywnych promieni słonecznych.

Po każdym użyciu, gadżety erotyczne powinny zostać dokładnie oczyszczone. Możemy wykorzystać tu specjalistyczne środki do ich mycia, sprzedawane w renomowanych sex shopach. Domową alternatywą jest tu zwykła woda z mydłem. Pamiętajmy jedynie, aby zawsze stosować wyłącznie chemię o delikatnym działaniu, pozbawioną alkoholu. Umyte gadżety możemy następnie pozostawić do wyschnięcia.

Zobacz również