Dowcipne gadżety

Inne akcesoria

Elektrostymulacja – co warto wiedzieć na jej temat?

Zastanawiając się nad urozmaiceniem swojego życia seksualnego, wiele par coraz częściej zaczyna przyglądać się nowoczesnemu rozwiązaniu, pozwalającemu na osiągnięcie orgazmu w sposób, z którym wielu z nas nie miało jeszcze do czynienia.

Elektrostymulacja, bo to o niej mowa, polega na pieszczeniu ciała jednego z kochanków za pomocą prądu o niskim napięciu. I chociaż wielu osobom wydaje się, że rozwiązanie to jest adresowane przede wszystkim do osób, zafascynowanych dominacją, w rzeczywistości prąd może stać się ciekawym uzupełnieniem pożycia praktycznie każdej pary, bez względu na upodobania. Oto, co powinniśmy wiedzieć na temat elektrycznych igraszek.

Zakup stymulatorów

Przeszukując sklepowe oferty w poszukiwaniu niezawodnych gadżetów do elektrostymulacji, z pewnością zetkniemy się z naprawdę szerokim wyborem dostępnych urządzeń. Różne modele oferują nam różny stopień napięcia, dlatego też warto jest, w miarę możliwości, sprawdzić pracę stymulatora jeszcze przed zakupem. Nie musimy bowiem pieścić się po miejscach intymnych – moc urządzenia łatwo możemy bowiem określić, przesuwając gadżet po nodze lub ręce. Wiodące sklepy erotyczne, takie jak polski Secret Place, posiadają w swoim asortymencie najwyższej klasy zestawy do elektroseksu, odznaczające się regulacją napięcia oraz bezpiecznym działaniem.

Bezpieczeństwo elektrostymulacji

Myśląc o elektrostymulacji, często kojarzymy ją z bólem, towarzyszącym zwykłemu porażeniu przez prąd. W rzeczywistości, mocniejsze doznania obecne są jedynie podczas pieszczot za pomocą stymulatorów, dedykowanych fetyszystom dominacji. W przypadku modeli standardowych, stymulacja jest zbliżona do delikatnego łaskotania, z użyciem ciepłego piórka. Korzystanie ze stymulatorów nie stanowi więc zagrożenia dla naszego zdrowia, aczkolwiek kobiety w ciąży oraz osoby chore na serce powinny unikać tego typu przyjemności.

Zobacz również