Dowcipne gadżety

Kulki gejszy

Co powinnyśmy wiedzieć na temat stosowania kulek gejszy?

Kulki gejszy to niezwykle egzotyczne rozwiązanie, które przywędrowało do nas z dalekiej Japonii. Kurtyzany z Kraju Kwitnącej Wiśni już setki lat temu zachwycały swoich kochanków znakomicie wyćwiczonymi mięśniami pochwy, umożliwiającymi silniejsze ściśnięcie członka.

Nie dziwi więc fakt, że stosowane przez nie kulki szybko pozyskały sobie zainteresowanie także i polskich kobiet. Nie da się bowiem ukryć, że trening mięśni z ich udziałem jest niezwykle przyjemny, nie wymagając jednocześnie od nas ogromnego doświadczenia. Wiele potencjalnych użytkowniczek zastanawia się jednak, kiedy widać efekty regularnego stosowania kulek gejszy. W końcu niejednej z nas marzy się bowiem pełen zachwyt męża bądź chłopaka, towarzyszący pożyciu seksualnemu. Oto, co powinnyśmy zatem wiedzieć na temat tych praktycznych gadżetów.

Stosowanie kulek gejszy

Zanim odpowiemy na pytanie, kiedy widać efekty kulek gejszy, powinniśmy objaśnić, w jaki sposób działają tego typu akcesoria. To bowiem od ich prawidłowego użycia zależeć będą uzyskane przez nas rezultaty. Na początku, zaleca się stosowanie kulek większych, o lżejszej wadze. Nasze niewyćwiczone mięśnie mogą mieć bowiem znaczące trudności z utrzymaniem w pochwie modeli małych i ciężkich. Pomyślmy również o solidnym lubrykancie, dzięki któremu trening będzie dla nas przyjemny i komfortowy. Lubrykant aplikujemy następnie na powierzchnię umytej, wysuszonej kulki. Po włożeniu kulek do pochwy, utrzymajmy je w niej przez kilka minut. W międzyczasie, powinnyśmy spacerować bądź ćwiczyć. Po upływie kilku minut, akcesorium można wyjąć, umyć i schować w ochronnym etui. Pamiętajmy o pilnowaniu czasu – zbyt długie trzymanie kulek gejszy w pochwie może bowiem podrażnić błonę śluzową oraz nadwyrężyć jej mięśnie.

Efekty końcowe

Kiedy widać więc efekty kulek gejszy, stosowanych regularnie? Jak się okazuje, na zadowalające rezultaty nie trzeba czekać miesiącami – w większości przypadków, panie zauważają u siebie znaczną poprawę siły mięśni już po półtorej miesiąca. Skuteczność naszych starań możemy sprawdzić same, wsuwając do pochwy dwa palce i próbując ścisnąć je samymi mięśniami. Nie zapominajmy przy tym o dodatkowych ćwiczeniach, mających na celu rozluźnienie naszych mięśni. Unikniemy w ten sposób niepożądanych efektów ubocznych intensywnej stymulacji. Pamiętajmy również, aby stosować wyłącznie sprawdzone produkty, oferowane przez zaufane sklepy, takie jak polski Secret Place.