Dowcipne gadżety

Inne akcesoria

Co powinniśmy wiedzieć na temat pejczy do BDSM?

Rozmawiając o dominacji, z pewnością pomyślimy natychmiast o najpopularniejszych akcesoriach związanych z tym fetyszem, czyli pejczach. Trudno jest się temu zresztą dziwić – bez względu na to, czy widzimy się jako strona dominująca, czy też biczowany niewolnik, erotyczna chłosta już od setek lat uchodzi za znakomitą formę stymulacji.

Pejcze do BDSM są przy tym niezwykle przystępne cenowo, wszechstronne oraz bezpieczne, dzięki czemu korzystać z nich mogą wszystkie pary, chcące urozmaicić nieco swoje rutynowe stosunki płciowe. W niniejszym artykule przybliżymy Wam temat tych kultowych już gadżetów.

Doznania, towarzyszące biczowaniu

Za pomocą pejczy do BDSM, możemy nie tylko zadawać niegroźny ból naszemu partnerowi, ale też pieścić delikatnie wrażliwe miejsca intymne. Już samo biczowanie stanowi niezwykle interesującą odskocznię od normalności, umożliwiając nam ujrzenie naszego partnera w zupełnie nowym, podniecającym świetle. Szczególnie, że nikt nie narzuca nam tego, jak powinna przebiegać dominacja. Nie istnieją tu bowiem żadne zasadnicze reguły – przebieg każdej sesji uzgadniamy tu sami.

Zakup pejcza

Wybierając pejcze do BDSM, powinniśmy wziąć pod uwagę preferencje osoby, która ma być nimi chłostana. Gadżety tego typu wchodzą bowiem w bliski kontakt ze skórą, zaś nieprawidłowe ich dobranie może spowodować wystąpienie podrażnień lub reakcji alergicznych. Modele zamszowe tudzież skórzane są więc znakomitym wyborem w przypadku osób, których skóra odznacza się dużą wrażliwością. Amatorzy intensywnych doznań powinni z kolei sięgnąć po modele woskowane tudzież metalowe. Renomowane sklepy, takie jak polski Secret Place, oferują nam szeroki wybór tego typu gadżetów, wyprodukowanych w zgodzie ze wszystkimi rynkowymi normami.

Zobacz również