Dowcipne gadżety

Wibratory

Cechy dobrych wibratorów dla kobiet

Nierzadko zdarza się, że nasze życie seksualne zaczyna wydawać nam się monotonne i schematyczne. Nie dziwi więc fakt, że wiele pań zaczyna przeglądać wówczas oferty sieciowych sex shopów, szukając dla siebie ciekawego urozmaicenia.

Do najpopularniejszych rozwiązań należą tu sztuczne członki z funkcją wibracji, czyli klasyczne już wibratory dla kobiet. Oprócz standardowej penetracji, oferują nam one bowiem stymulację mechaniczną, nieosiągalną w naturze. Co więcej, z upływem lat, wibratory zostały udoskonalone przez swoich producentów, zapewniając tym samym ogromną wszechstronność dostępnych opcji, zarówno pod kątem rozmiaru, jak i intensywności pracy silniczków. Oto, co powinniśmy wiedzieć na temat tych niezwykle popularnych zabawek erotycznych.

Najistotniejsze kwestie

Zacznijmy od przyjrzenia się, z jakiego materiału został wykonany interesujący nas gadżet. Na rynku dostępne są bowiem niezliczone wibratory dla kobiet, odznaczające się różnym poziomem jakości wykonania. Najlepszym rozwiązaniem są tu modele, wykonane z elastomeru, tworzywa ABS oraz sylikonu. Unikajmy z kolei sięgania po budżetowe wibratory gumowe i tym podobne rozwiązania – materiały te skupiają bowiem na sobie wiele szkodliwych mikroorganizmów, mogących doprowadzić do powstawania problematycznych infekcji miejsc intymnych. Warto jest tu też zwrócić uwagę na to, czy interesujący nas gadżet jest zasilany przez wymienne baterie, czy też wbudowany akumulator. To drugie rozwiązanie jest tu znacznie lepszym wyjściem, ze względu na większe pokłady mocy oraz możliwość jej regulacji. Dzięki temu, nasze doznania podczas masturbacji są znacznie lepsze, zaś intensywność stymulacji mechanicznej możemy w każdej chwili dostosować zarówno do potrzeb, jak i nastroju.

Rodzaj gadżetu

Nie zapominajmy, że wibratory dla kobiet występują na rynku pod różnymi postaciami. Standardowym rozwiązaniem, idealnym dla początkujących pań, są modele proste. Wibratory te odznaczają się gładką formą, pozbawioną jakichkolwiek wybrzuszeń. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby nabyć później wibrator, przypominający naturalnego, żylastego członka. Paniom, które często przebywają poza domem, z pewnością spodobają się z kolei dyskretne warianty turystyczne. Wbrew swoim niewielkim rozmiarom, gadżety tego typu odznaczają się stosunkowo silnymi wibracjami. Ciekawym rozwiązaniem są tu też tzw. króliczki, czyli zabawki, przeznaczone do stymulacji punktu G. To właśnie ta wszechstronność ofert sprawia, że z wibratorów korzystać mogą wszystkie panie, bez względu na swoje preferencje.

Zobacz również